Barsini

Profil firmy

 

Společnost BARSINI s.r.o., byla založena v roce 1997. Za jejím vznikem nebyla žádná privatizace státního stavebního podniku nebo koupě jiné stavební firmy. Celá společnost byla vybudována postupnými kroky na zelené louce.

Od samotného počátku se vedení společnosti zaměřuje na zkvalitňování a zefektivňování pracovních procesů, včetně organizace práce.

Předmětem zájmu firmy je orientace na klasické pozemní stavitelství, které je doménou společnosti. Díky zkvalitňování práce řídících techniků společnost přistoupila i k zajišťování generálních dodávek technologií. Takto jsme schopni zrealizovat i větší a náročnější dodávky „na klíč“.

 

 

 


Portfolio služeb společnosti tím v současné době splňuje náročné požadavky trhu a veškerých investorů. Společnost splnila očekávání investorů a začala nabízet dodávky staveb coby jejich generální dodavatel.

V roce 2003 byl zprovozněn stavební dvůr a technické zázemí společnosti v Kralupech nad Vltavou, čímž se vytvořil další předpoklad k rozšíření nabídky služeb společnosti (půjčovna nářadí a mechanismů).

Závěrem si dovolujeme tvrdit, že dokážeme nabídnout našim zákazníkům služby a dodávky na vysoké úrovni, umocněné hrdostí nad každou dokončenou zakázkou předanou spokojenému investorovi.

 

 

Ing. Petr Čejka, MBA

jednatel společnosti